DALL.E 2 | Ayvalık Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri
logo
“Her şirketin bir web sitesi olması ; o şirketin ufkunu genişletir.” bu söz dar bir pencereden bakıldığında ya da özetlemek adına doğru bir başlangıç olabilir fakat ortaya çıkan bir çok web tasarımcısı işi öğrenmek adına bir çok firmayı denek olarak kullanmakta yaptıkları bu işlerden doğruları bulmaya çalışmaktadır.

Mobile E-Ticaret

Anında Kredi Kartı Ödeme Sistemi

Müşteri Geri Dönüş Optimizasyonu

Email Pazarlama

Online Müşteri Analizi

Hemen İletişime için
Digitasarim internet hizmetlerinin online mağazacılıkta sahip olduğu tecrübelerden hemen yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

90-266-312-6100

bilgi@digitasarim.com

Fevzipaşa mah Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

+90-266-312-6100

Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

Top

DALL.E 2

DALL.E 2

Songünlerde yapay zekanın hem kelime dağarcığımıza hemde işlerimizin içine daha hızlı bir şekilde girdiğini hepimiz farketmişizdir. işte OPENAI firması işi kadar çok ileriye getirmeye başladı ki sizin için bir roman yazabilir eksik ya da kötü olan fotograflarınızı tamamlayabilecek kadar kuvvetli bir yapay zeka ile akıl almaz sonuçlara ulaşmak artık içten bile değil

Bu yapay zeka ile artık sohbet edebilir size bir zamanlar hepimizin Siri ile tuhaf sorulara absürt cevaplar alması gibi düşünmeyin bu karşınızdaki fişi çekilmiş gelişmesi kontrolden çıkmasın diye önlem alınan bir YAPAY ZEKA bu yapay zeka ile biraz sohbet etmeye ne dersiniz? Buyrun karşınızda Chat GPT

Tıpkı dil üzerine eğitilmiş büyük bir transformatör modelinin tutarlı metin üretebilmesi gibi, piksel dizileri üzerinde eğitilen aynı modelin tutarlı görüntü tamamlamaları ve örnekleri oluşturabileceğini gören OpenAI ekibi, örnek kalitesi ve görüntü sınıflandırma doğruluğu arasında bir korelasyon kurarak denetimsiz ortamda evrişimli ağlara rekabet eden özellikleri içeren bir teknoloji geliştirdiler.

Yapay Zeka İle Resim Tamamlama Beslemesi

İnsandan bağımsız olarak resimleri tamamlayan ve her tamamladığı resimden yeni şeyler öğrenip sonraki resimleri de buna göre tamamlayan bir yapay zeka ile neler yapamayız ki? işte onun için size küçük bir örnek :

yapay zeka ile resim tamamlama örneği
Share
No Comments

Post a Comment