Google İşletme Ekleme Sihirbazı | Ayvalık Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri
logo
“Her şirketin bir web sitesi olması ; o şirketin ufkunu genişletir.” bu söz dar bir pencereden bakıldığında ya da özetlemek adına doğru bir başlangıç olabilir fakat ortaya çıkan bir çok web tasarımcısı işi öğrenmek adına bir çok firmayı denek olarak kullanmakta yaptıkları bu işlerden doğruları bulmaya çalışmaktadır.

Mobile E-Ticaret

Anında Kredi Kartı Ödeme Sistemi

Müşteri Geri Dönüş Optimizasyonu

Email Pazarlama

Online Müşteri Analizi

Hemen İletişime için
Digitasarim internet hizmetlerinin online mağazacılıkta sahip olduğu tecrübelerden hemen yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

90-266-312-6100

bilgi@digitasarim.com

Fevzipaşa mah Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

+90-266-312-6100

Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

Top

Google İşletme Ekleme Sihirbazı

Google İşletme Ekleme Sihirbazı

Google Business’ta işletmeniz yer alsın diye işletmenizin haritaları arama sonuçlarında yer alsın telefonunuz mail adresiniz web siteniz tüm işletme bilgileriniz Google’da arama sonuçlarında haritanın yanında hemen çıksın diye çok uğraşlar verildiğini görüyorum.Özellikle gerçek işletme sahiplerinin dahi işletmesini Google Business’ta gösteremediğini doğrulama işlemini yapamadığını gördüm.

Google Business’ta ki en büyük şikayetlerden biri pin postasının gelmiyor olmasıdır.Google Business’ta pin postaları aslında gönderiliyor.Aslında sizler ilçenizin postahanesine 10-15 gün sonra gitseniz bir şekilde sizin yerinize takip edebilecek biri olsa pin postasına ulaşabileceksiniz.

Peki pin postasına ulaşmadığınız durumlarda ne yapmalısınız.Google Business’a başvuru yaptınız ve sizden telefon ile veya mail olarak doğrulama değil de direk adres doğrulaması istedi ve bir pin postası gönderileceğini belirtti.Bu durumda ne yapmalısınız ve bu pin koduna nasıl ulaşacaksınız.

Google Business’ta pin doğrulaması yapmak için adrese gönderilen pin postası tahmini olarak 15 gün içeisinde elinize ulaşıyor olması lazım.Olaki bu Google Business pin postasının size ulaşmadığı durumlarda işletmenizi telefon ile doğrulatabilrsiniz.İlk başvurunuzu yaptığınızdan üzerinden 15 gün geçmiş ve halen pin postası elinize ulaşmadı ise Google’yi arayarak destek talebinde bulunup işletmenizin doğrulmasını gerçekleştirebilirsiniz.

 0 850 390 2060 aşağıdaki numarayı arayak destek talebinde bulunabilrsiniz.Google benim işletmem konusunda destek almak istiyorum.Gerçek bir işletmem var ve pin postam bana ulaşmıyor ve doğrulama işlemi başlattığım mail adresim budur adres bilgilerim bunlardır şeklinde detaylı bilgileri verdiğiniz takdirde Google çalışanları size destek olacaktır.

Google benim işletmem kaydı ücretsizdir ve Google bu kayıtlar için hiç bir ücret talep etmemektedir.Bu hizmetleri verdiğine dair sizi arayıp ücret talep edenlere itibar etmeyiniz.Google kimseyi arayıp hizmet vermek için destek vermek için teklifte bulunmaz.

Konu ile ilgili desteğe ihtiyaçınız var ise ulaşabilirsiniz

Share
No Comments

Post a Comment