Hakkımızda | Ayvalık Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri
logo
“Her şirketin bir web sitesi olması ; o şirketin ufkunu genişletir.” bu söz dar bir pencereden bakıldığında ya da özetlemek adına doğru bir başlangıç olabilir fakat ortaya çıkan bir çok web tasarımcısı işi öğrenmek adına bir çok firmayı denek olarak kullanmakta yaptıkları bu işlerden doğruları bulmaya çalışmaktadır.

Mobile E-Ticaret

Anında Kredi Kartı Ödeme Sistemi

Müşteri Geri Dönüş Optimizasyonu

Email Pazarlama

Online Müşteri Analizi

Hemen İletişime için
Digitasarim internet hizmetlerinin online mağazacılıkta sahip olduğu tecrübelerden hemen yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

90-266-312-6100

bilgi@digitasarim.com

Fevzipaşa mah Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

+90-266-312-6100

Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

Top

Hakkımızda

Yapmış olduğumuz işin heyecanını hiçbir zaman yitirmeden ilk günkü enerji ve özveri ilkemizle sürdürdüğümüz dijital dünyadaki sürekliliğimizin sırrı oldu. Her yeni müşterimiz ile de hep yeni ufuklara sürüklenmekten asla vaz geçmedik . İşte başarımızın sırrı bu !

Biz Kimiz ?

Digitasarım İnternet Hizmetleri

olarak internet sayfalarının bir kuruma neler katabileceğinin anlaşılması gerektiğini düşünüyoruz. Sadece bir internet sayfasına sahip olmak adına yapılmış olan hiç bir işlemin domain sahibine hiç bir artı katacağını düşünmüyoruz

“Her şirketin bir web sitesi olması ; o şirketin ufkunu genişletir.” bu söz dar bir pencereden bakıldığında ya da özetlemek adına doğru bir başlangıç olabilir fakat ortaya çıkan bir çok web tasarımcısı işi öğrenmek adına bir çok firmayı denek olarak kullanmaktadır.

Bize Ulaşın !
Web Tasarım da Tarayıcı Uyumsuzluğuna Son !

Web siteleri bazen beklediğiniz gibi görünmeyebilir (görüntüler açılmıyor olabilir, menüler yanlış yerde olabilir ya da metinler birbirine girmiş olabilir). Artık bu sorunları ortadan kaldıracak tasarımları sizlere sunuyor ve canınızı sıkan müşteri diyaloglarından sizi kurtarıyoruz

İşlevsel web sayfaları

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

SEO Optimizasyonu

Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.

Logo & Kurumsal Kimlik

Profesyonel, Yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz.

Digitasarim İnternet Hizmetleri

Tasarımcılar yaptıkları bu işlerden doğruları bulmaya çalışmaktadır. Sonuç bu şekilde oluncu getirisi olmayan bir internet sayfasının hayatta fazla kalmasının da bir anlamı olmamaktadır. Bu sebepte gözönünde tutulursa firmaların internet dünyasına tekrar açılma projeleri ortadan güçleşmektedir.Biz bu ayrıntıyı her işimizde göz önünde bulundurarak yaptığımız her işin müşterilerimize ilk olarak fayda sağlamasını ve müşterilerimizin kimliğine uygun olması gerektiğini düşünüyoruz.

SEO Araştırmalarımız

Profesyonel bir şekilde anahtar kelime araştırması yapmanızı sağlayacak pek çok farklı rehberden faydalanmış olabilirsiniz.

İçerik Pazarlama

Yeni medya ekosisteminde markaların hedef kitlelerinin dikkatini çekecek içerikleri hazırlamak

Web Danışmanlık

Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak, esas işinizi destekleyici bilişim çalışmalarını üstlenmekteyiz.

Müthiş Google Listelemeleri

Biz SEO'ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz. Sıralamaları aylar boyunca takip ediyor algoritmaların gelişmeleri takip ediyor ve sayfayı bitmiş olsa bile düzenlemeye ve geliştirmeye devam ederek rakiplerinizi geride bırakıyoruz

Social Media

Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemi

Web tasarım Altyapısı

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.