Nasıl bir Web Sayfası | Ayvalık Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri
logo
“Her şirketin bir web sitesi olması ; o şirketin ufkunu genişletir.” bu söz dar bir pencereden bakıldığında ya da özetlemek adına doğru bir başlangıç olabilir fakat ortaya çıkan bir çok web tasarımcısı işi öğrenmek adına bir çok firmayı denek olarak kullanmakta yaptıkları bu işlerden doğruları bulmaya çalışmaktadır.

Mobile E-Ticaret

Anında Kredi Kartı Ödeme Sistemi

Müşteri Geri Dönüş Optimizasyonu

Email Pazarlama

Online Müşteri Analizi

Hemen İletişime için
Digitasarim internet hizmetlerinin online mağazacılıkta sahip olduğu tecrübelerden hemen yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

90-266-312-6100

bilgi@digitasarim.com

Fevzipaşa mah Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

+90-266-312-6100

Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

Top

Nasıl bir Web Sayfası

Sadece iyi olduğunuz için bir fikri, ürünü ya da hizmeti satamazsınız. Bunun için tıpkı mağazacılıkta olduğu gibi web sitesi tasarımında da gerçekçi ölçütler vardır. Web sitenizin amacı ne olursa olsun, mutlaka ilgi çeken ve amacınıza hizmet eden bir yapıda olmalıdır. Oysa ki pek çok web sitesini ziyaret ettiğinizde firmanın adres veya telefonunu alıp ulaşma ihtiyacı hissedersiniz. Yani ihtiyacınız web sitesi ile karşılanmamış olur. Bu sırada ya en azından görsel açıdan tatmin olursunuz, ya da daha kötüsü firmanın basılı broşürünün bilgisayar ortamına taşınmış hali ile karşılarsınız. 

Oysa ki iyi bir web sitesi firmanın pazarlama ve satış giderlerini düşürmelidir. Bu da ekran başındaki ziyaretçinin karar verme ve satın alma talebinin karşılanması ile mümkündür. İş süreçlerinin hızlanması ve personel ihtiyacının azalması ile verimliliğin artırılması, gece gündüz her an müşteriye hizmet verilmesi ile çalışma süresinden sağlanan fayda, satış teşkilatının kolay ve kontrol edilebilir siparişleri ve otomatik sipariş süreçlerinin gercekleşmesini sağlar..