Zor Günlerin Kolay Uygulaması Houseparty | Ayvalık Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri
logo
“Her şirketin bir web sitesi olması ; o şirketin ufkunu genişletir.” bu söz dar bir pencereden bakıldığında ya da özetlemek adına doğru bir başlangıç olabilir fakat ortaya çıkan bir çok web tasarımcısı işi öğrenmek adına bir çok firmayı denek olarak kullanmakta yaptıkları bu işlerden doğruları bulmaya çalışmaktadır.

Mobile E-Ticaret

Anında Kredi Kartı Ödeme Sistemi

Müşteri Geri Dönüş Optimizasyonu

Email Pazarlama

Online Müşteri Analizi

Hemen İletişime için
Digitasarim internet hizmetlerinin online mağazacılıkta sahip olduğu tecrübelerden hemen yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

90-266-312-6100

bilgi@digitasarim.com

Fevzipaşa mah Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

+90-266-312-6100

Talatpaşa cad no:32 Ayvalık / BALIKESİR

Top

Zor Günlerin Kolay Uygulaması Houseparty

Zor Günlerin Kolay Uygulaması Houseparty

Son zamanlarda corona salgını ülkemiz ve dünyada oldukça yaygınlaşmaya başladı. Bir çok kişinin hastalığa yakalandığı ve bazılarının habersiz bir şekilde taşıyıcı olduğu bir virüs tehditi ile karşı karşıyayız. Hem sosyal mesafemizi korumaya önem verirken hem de sevdiklerimizle vakit geçirmek için bir çıkış yolu aramaya başladık . İşte bu sebeple olacak ki İngiltere, Avusturalya, Kanada gibi ülkelerde yaşayan mobile kullanıcılar bir video chat platformunu kullanaya başladı ‘HouseParty’ adındaki bu uygulama İos Store da hızlı bir şekilde popüler oldu. Bir çok kişi ile aynı anda görüntülü chat yapma olacağı sunan bu uygulama çok geçmeden bizde de popüler olacak gibi gözüküyor.

Uygulamayı indirdikten sonra kısa bir kayıt bölümü var ve sonra rehberde Houseparty kullanan arkadaşlarınızı gösteriyor. Eğer görüşmek istediğiniz arkadaşlarınız daha bu uygulamayı indirmemişse onları davet ederek ortak platforma taşıyorsunuz.Bu platformda herkes birbiri ile görüşebiliyor ve birbiri ile oyun oynayabiliyor. Uygulamanın içinde bazı basit ve eğlenceli oyunlar var .

Yeni insanlarla tanışmak için mükemmel bir uygulama olarak değerlendirilen bu uygulama arkadaşlarınızın başka arkadaşlarıyla olan konuşmalarına davet edilmeden dahil olabiliyorsunuz da ayrıca masa üstü uygulaması da mevcut.

Chrome eklentisi için tıklayın

Ios Uygulaması

Google Play Uygulaması

Share
No Comments

Post a Comment